Miejsca na spędzenie czasu z dziećmi w Świnoujściu. Cz.2

Miejsca na spędzenie czasu z dziećmi w Świnoujściu. Cz.2

Wakacje to czas zabawy i szaleństw. W Świnoujściu nie brakuje miejsc, gdzie te życzenia się spełnią. Dzisiaj zapraszamy w wirtualną podróż po najfajniejszych atrakcjach miasta dla najmłodszych turystów. Nie macie pomysłu gdzie wybrać się z dzieckiem? Zastańcie z nami!


Oceanarium

Oceanarium w Świnoujściu to prawdziwa gratka dla małych i dużych miłośników podwodnych zwierząt. Tutaj poznasz przepiękny podwodny świat, który kryje się tak blisko nas, a jednocześnie jest zwykle nieosiągalny. Będziesz mógł podziwiać rafy koralowe, mureny i inne drapieżne zwierzaki. Znajdzie się tu również miejsce dla niebezpiecznego rekina oraz malutkiej rybki znanej z filmu Nemo. Sprawdź sam czy któraś z nich przypadkiem się nie zgubiła. Już dzisiaj będziesz mógł jej pomóc znaleźć drogę do domu.
W tym miejscu wrażeni są gwarantowane. Będziesz zdziwiony, jak niesamowity jest podwodny świat i jego fauna oraz flora. Ta wizyta będzie też dobra okazja do lekcji przyrody oraz ekologii.


Świnoujście Express


Świnoujście Express pozwoli Ci zwiedzić miasto bez wysiłku i wielogodzinnych spacerów. Godzinna podróż poprowadzi Cię przez najpiękniejsze miejsca miasta, a komentarz pozwoli poznać ciekawą historię tych miejsc. Tutaj nie ma czasu na nudę. Będą ciekawostki i niezwykłe opowieści. Taka wycieczka na pewno długo pozostanie w pamięci.


Podziemne miasto na Wolinie


Ta atrakcja jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. Wycieczka prowadzi nad przez tunele i bunkry umiejscowione na wyspie. Przewodnicy ubrani są w oryginalne mundury i tryskają wesołością i humorem. Możemy tutaj liczyć na mnóstwo śmiechu, ale tez ogromną dawkę wiedzy. Można tutaj również zaopatrzyć się w autentyczne przedmioty używane kiedyś przez Wojsko Polskie. Będą stare bandaże, chlebaki, torby na broń i manierki. To miejsce oczarowuje od początku. Wszystkie przedmioty i trasu są dokładnie zaplanowane, a cały kompleks znajduje się w otoczeniu prześlicznych lasów. Latem można tu zbierać jagody i grzyby, których jest po prostu zatrzęsienie.