Miejsca na spędzenie czasu z dziećmi w Świnoujściu. Cz.1

Miejsca na spędzenie czasu z dziećmi w Świnoujściu. Cz.1

Czas wakacji jest szczególnie ważny dla dzieci, które w tym czasie chcą się wyszaleć i dobrze bawić. Bywa to problematyczne dla ich rodziców, którzy dwoją się i troją, aby nadążyć za rozbrykany brzdącem.


Park Zdrojowy w Świnoujściu


Park zdrojowy znajduje się na wyspie Uznam. Pochodzi z roku 1765, kiedy to posadzono tam pierwsze drzewa. Kąpielisko pojawiło się tam dużo później, bo w 1826 roku. Pierwsze domki zdrojowe wybudowano rok później. Park ma 58 hektarów i obfituje w rozmaite gatunki drzew i krzewów. W pobliżu jest Fort Anioła oraz promenada. Spacery tutaj są bardzo popularne. Na terenie możemy razem z dzieckiem urządzić piknik lub pograć w gry zespołowe.


Balic Park Molo Aquapark


Balic Park Molo Aquapark to obiekt położony bezpośrednio przy plaży. Jest naprawdę ogromny i podzielony na różne części. Znajdują się tu zjeżdżalnie, fale do surfingu, baseny, jacuzzi i wiele atrakcji dla maluchów. Na małych odkrywców czeka wyspa piratów, a dla odważniejszych Rwąca Rzeka. Są tu również baseny rekreacyjne, a dla dorosłych niewątpliwą atrakcją będzie bogaty świat saun.Niezależnie od wieku na pewno znajdziesz tam miejsce dla siebie. Moc atrakcji, ciepła woda i dużo rozrywki to wszystko czeka Cię w tym niesamowitym miejscu.


Labirynt Luster


Labirynt Luster… Może to brzmieć banalnie jednak odnalezienie wyjścia w takich warunkach jest naprawde trudne. Tutaj każda ściana jest lustrem! To nie lada utrudnienie. Odbijające się od siebie lustra uniemożliwiają zlokalizowanie przejścia. Dochodzi tu często do zabawnych sytuacji z tym związanych. Uczestnicy niejednokrotnie nie mogą znaleźć nawet pojedynczego wyjścia. To naprawdę trudne! Sporo dzieci potrzebuje tutaj asysty swoich rodziców. Niektóre tez boją się tego miejsca. Przekonaj się sam czy ta atrakcja jest dla Ciebie. I pamiętaj, tylko spokój może Cię uratować!