Najbardziej luksusowe noclegi Świnoujścia cz.2

Najbardziej luksusowe noclegi Świnoujścia cz.2

Piękne plaże i unikalny nadmorski klimat to nie jedyne atrakcje, za które można pokochać Świnoujście. W mieście znajduje się wiele luksusowych hoteli, które pozwolą poczuć się niczym w raju. Zapraszamy na drugą część serii o najbardziej ekskluzywnych hotelach Świnoujścia.

Hotel Cesarskie Ogrody

Cesarskie Ogrody to luksusowy hotel, który jest usytuowany w samym centrum, w niedalekiej odległości od promenady. Budynek wyróżnia się swoim 100-letnim wiekiem, którego jednak na pierwszy rzut oka nie widać. Obiekt jest pięknie odrestaurowany, a jego wnętrza nawiązują do dawnych czasów. W kompleksie zagościł również niedawno nowy budynek oraz budynek oferujący apartamenty.

Do dyspozycji gości oddano basen oraz SPA. Na terenie można też skorzystać z usług kosmetycznych oraz strefy z basenami i jacuzzi. W zależności od naszych upodobań hotel pozwala nam wybrać część, która odpowie na nasze potrzeby. Nowszy budynek jest zdecydowanie lepiej wyposażony, jednak starszy urzeka swoim pięknem i historią.

Hilton

Hoteli Hilton nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten hotel to prawdziwa perełka miasta. Do dyspozycji gości jest nie tylko SPA, baseny i masaże, ale również kawałek prywatnej plaży. W obiekcie możemy odpocząć na naprawdę najwyższym poziomi. Jest tutaj strefa relaksu oraz park wodny.

To idealne miejsce na wypoczynek oraz gwarancja najwyższej jakości usług. Szczególnie polecamy je na spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne.

Hotel*** NAT

NAT jest trzygwiazdkowym hotelem, jednak wśród tego typu obiektów zdecydowanie się wyróżnia. Jest usytuowany praktycznie przy plaży oraz Promenadzie. Oferuje baseny, SPA oraz zabiegi rehabilitacyjne. Posiada naprawdę dobre zaplecze restauracyjne, które powinno trafić w każde gusta. Jest w całości przystosowany do niepełnosprawnych oraz oferuje atrakcje dla dzieci.

Obiekt jest idealnym kompromisem pomiędzy atrakcyjną ceną a zakresem oferowanych udogodnień i usług. To wręcz idealne miejsce na rekonwalescencję lub odpoczynek.