Poznaj tajemnice pracy na planie filmowym, biorąc udział w kręceniu produkcji "HEWELIUSZA"!

Poznaj tajemnice pracy na planie filmowym, biorąc udział w kręceniu produkcji "HEWELIUSZA"!

Jeżeli zawsze pragnąłeś doświadczyć pasjonującej przygody za kulisami produkcji filmowej, nadarza się ku temu doskonała okazja. Szansa na wzięcie udziału w tworzeniu jednej z najbardziej prestiżowych polskich realizacji kinowych – serialu „HEWELIUSZ”, pod batutą reżysera Jana Holoubka, jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Zdjęcia do tego niezwykłego projektu będą kręcone w malowniczym Świnoujściu, a harmonogram fotografowania obejmuje dni od 05 do 19 stycznia 2024 roku. Twórcy są w trakcie poszukiwania statystów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy mają od 16 do 70 lat. Wcielą się oni w role pasażerów oraz pracowników promu.

Jednym z kluczowych założeń ekipy filmowej jest wiernie oddać atmosferę lat 90-tych. Dlatego też starają się unikać współczesnych elementów takich jak nowoczesne fryzury czy tatuaże u mężczyzn. Podobnie jest w przypadku kobiet, u których nie powinny występować współczesne fryzury, przedłużane rzęsy, makijaż permanentny, wyraźne tatuaże czy też sztucznie wydłużone paznokcie.

Statyści, którzy dołączą do projektu, mogą liczyć na wiele korzyści. Otrzymają atrakcyjną stawkę wynagrodzenia w wysokości 130 zł netto za każdy dzień zdjęciowy. Dodatkowo zapewnione będzie im wyżywienie i napoje. Przede wszystkim jednak będą mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina.