Plac zabaw w Parku Zdrojowym

Plac zabaw w Parku Zdrojowym

W Świnoujściu nie brakuje atrakcji, zwłaszcza w okresie letnim. W dzisiejszym artykule postaramy się podpowiedzieć państwu, na jaki plac zabaw warto wybrać się z dzieckiem w trakcie pobytu w tej pięknej miejscowości?

Park Zdrojowy

Każdy maluch pragnie każdego dnia poznawać świat i świetnie się przy tym bawić. Położony w Parku Zdrojowym plac zabaw, z pewnością jest miejscem, w którym każde dziecko poczuje się jak w bajce. Obiekt ten położony jest przy ul. Mieszka I, i jest prawdziwą bombą, jeśli chodzi o place zabaw w Świnoujściu. Znajdziemy tutaj masę atrakcji dla dzieci. Zaczynając od tyrolki, masę kolorowych zjeżdżalni, bujane koniki oraz wiele innych ciekawych atrakcji, które pozwolą dziecku porządnie się wymęczyć i wybawić.

Całość placu wykończona jest w drewnianym stylu, a wszystkie sprzęty wyglądają bardzo solidnie, zachęcając do swawoli. Istotna także jest tutaj nawierzchnia placu, która została wykonana z gumy. Dzięki temu niesforne dzieciaki nie zrobią sobie na niej krzywdy.

Dla rodziców znalazło się miejsce na obserwację swoich pociech, bez problemu znajdziemy tam ławeczkę, na której będziemy mogli się przez chwilę odprężyć.

Plac otoczony jest drzewami, co szczególnie ważne dla dzieci. Dzięki cieniowi drastycznie zmniejsza się ryzyko udarów słonecznych, co może być kluczowe, jeśli chodzi o kilkugodzinne zabawy z dzieckiem na otwartej przestrzenii.

Dorośli również na terenie parku nie będą się nudzić. Park bogaty jest w wiele ścieżek oraz tras rowerowych. Jest to idealna propozycja na niedzielny spacer. Miejsce to jest magiczne i swoją magią przyciąga codziennie wielu spragnionych magicznych przygód.