Romantyczne chwile w Świnoujściu

Romantyczne chwile w Świnoujściu

Niezwykły klimat morza i gorąca atmosfera plaży sprzyja miłości oraz zakochanym. Przechadzki po urokliwych miejscach miasta potrafią rozbudzić uczucie i zapewnić miłe chwile. Gdzie udać się ze swoją drugą połówką. Podpowiadamy.


Kłódki miłości


Tradycja zawieszania miłosnych kłódek jest długa i obejmuje w zasadzie całą Europę. Mosty miłości spotkamy w największych stolicach i miastach Europy, w tym i polskich. Nie gorsze jest Świnoujście chcociaż tutaj jest tylko kładka spaacerowa przy plaży. Nie przeszkadza to jednak zakochanym na zawieszanie swoich kłódek i wrzucanie kluczyków do morza.Taki gest gwarantuje podobno trwałość związku i szczęście. Nie wiemy, czy tak będzie w Waszym przypadku jednak na pewno taka wyprawa zapewni związkowi chwile świezości i romantyczności.


Latarnia Morska

Latarnia Morska w Świnoujściu to punkt obowiązkowy podczas spaceru zakochanych. Z jej szczytu rozciąga się niezwykle malowniczy i romantyczny widok. Śliczne morze, szu fal i promienie słońca potrafią skruszyć niejedno serce. W Latarni tkwi magia i wielka moc, której nie można lekceważyć. To wprost idealne miejsce na spędzenie razem kilku miłych chwil.


Spa w Świnoujściu


Romantyczne spacery można zakończyć w bardzo relaksujący sposób, odwiedzając razem SPA. W jego podwojach do wykupienia są pakiety stworzone specjalnie dla par, które pozwolą odpocząć i przeżyć wspólnie bardzo miłe chwile.
Do wyboru są sauny, jacuzzi, masaże oraz przeróżne zabiegi na ciało, pieszczące skórę oraz wszystkie zmysły. Nie brakuje tam naprawdę romantycznych oraz kameralnych zabiegów. W tym ośrodku poczujecie się jak nowo narodzeni.
Na terenie jest również możliwość zjedzenia kolacji oraz wynajęcia luksusowego apartamentu. W ten sposób można spędzić kilka dni nie odczuwając nudy.
To już koniec naszego wirtualnego spaceru. Mamy nadzieję, że nasza propozycja wspólnego wyjazdu Wam się spodobała i już niedługo zobaczymy się w Świnoujściu.