Świnoujście. Koncerty na pierwszą połowę sierpnia

Świnoujście. Koncerty na pierwszą połowę sierpnia


Wakacje trwają, a Świnoujście się nie zatrzymuje. Na drugą połowę wakacji zaplanowano naprawdę sporo wydarzeń. W sierpniu usłyszymy wiele znanych zespołów, które porwą nas do tańca i śpiewu. Zainteresowani aktualnym harmonogramem wydarzeń? Zapraszamy do lektury artykułu.


Koncert Orkiestry „Muzyka świata na rowerach” oraz koncert „Chcemy być sobą”


6 sierpnia o 16:00 w Muszli Koncertowej zaprezentuje się Orkiestra na Dużym Rowerze w wydarzeniu zatytułowanym „Muzyka świata na rowerach”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Zaraz po orkiestrze będziemy mogli uczestniczyć w Koncercie „Chcemy być sobą – przeboje muzyki rockowej lat ’80 i ‘90”. Wystąpią między innymi Leszek Szczerba, Magda Kudyk oraz Tomasz Kupiec. Wstęp jest wolny.


Koncert „Życie jest piosenką – piosenki Jacka Cygana”


Również 6 sierpnia, o godzinie 20:30 odbędzie się koncert „Życie jest piosenką – piosenki Jacka Cygana”. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Poza Jackiem Cyganem wystąpią Zofia Nowakowska, Kameleon Quintet, Kamila Klimczak, Grzegorz Skawiński, Krzysztof Kwiatkowski oraz Jacek Wójcicki.


Koncert zespołu Plateau oraz „Byłaś serca biciem”


Już 7 sierpnia w Muszli Koncertowej zagra zespół Plateau. Koncert rozpocznie się o 17:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Niedługo po nim w Amfiteatrze im. Marka Grechuty będziemy mogli usłyszeć koncert „Byłaś serca biciem” – Tribute to Andrzej Zucha. Wystąpią Michał Kaczmarek, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Marek Piekarczyk, Paweł Wolsztyński oraz Dodo. Bilety w cenie 50 zł do nabycia online oraz w kasie.


Markowa Gala


8 sierpnia w Amfiteatrze im. Marka Grechuty odbędzie się Markowa Gala. W wydarzeniu wezmą udział znani artyści oraz laureaci konkursu piosenki Marka Grechuty. Wystąpią między innymi Katarzyna Groniec, Sebastian Riedel oraz Jacek Wójcicki.Bilety można nabyć online lub w kasie. Koszt to 50 zł.


Letni Koncert Gwiazd


12 sierpnia będziemy mogli uczestniczyć w Letnim Koncercie Gwiazd. Pojawią się na nim czołowi wykonawcy disco polo. Będzie zespół Boys, Milano, Bajorek D oraz Sebi. Koncerty odbędą się w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Bilety kosztują od 25 złotych.