Stłuczka w Świnoujściu. Zderzyły się trzy samochody.

Stłuczka w Świnoujściu. Zderzyły się trzy samochody.

W godzinach wieczornych 4 sierpnia w Świnoujściu miała miejsce stłuczka. Zdarzenia miało miejsce na drodze pomiędzy Świnoujściem a Międzyzdrojami. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Powodem zajęcia był najprawdopodobniej brak koncentracji kierowców.


Stłuczka na trasie DK3


Zdarzenie drogowe, do jakiego doszło na trasie DK3 3 sierpnia było spowodowane nieuwagą kierowcy. W kolizji brały udział trzy samochody, dwa auta dostawcze oraz osobówka. Z relacji świadków wynika, że początkowo zderzyły się ze sobą ciężarówki. W wyniki rozpędu jedna z nich uderzyła w jadący z przodu samochód osobowy marki mercedes. Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00. Było ono spowodowane nieuwagą. Jadący z przodu mercedes rozpoczął wyhamowywanie, które zauważył jadący za nim kierowca ciężarówki. Niestety trzeci kierowca biorący udział w zdarzeniu nie miał tyle refleksu i wjechał w tył wozu pocztowego, który następnie uderzył w mercedes.


Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nie ma ofiar w tym wypadku, a starty w dobrach materialnych nie są znaczne. Rozbite są przody ciężarówek oraz lekkiemu uszkodzeniu uległ mercedes kierowany przez obywatela Niemiec.