UFO w Świnoujściu? Tajemnicze zjawisko na niebie

UFO w Świnoujściu? Tajemnicze zjawisko na niebie

Mieszkańcy Świnoujścia od kilku dni zastanawiają się na dziwnym zjawiskiem, które udostępniła w sieci jedna z mieszkanek miasta. Tuż po godzinie 20:00 na niebie pojawiła się tajemnicza łuna, przypominająca smugę kondensacyjną, którą podobno nie była. W sieci dostępne jest nagranie, a eksperci są zgodni w swoich ocenach — to nie było UFO.

Ognista łuna nad Świnoujściem

Tajemnicze zjawisko na niebie widziało kilka osób, jednak brakuje osób, które byłyby pewne, czym w istocie było to zjawisko. Kobieta, która uwieczniła łunę na nagraniu, opisuje zjawisko jako powoli lecące w dół światło, któremu towarzyszyła ognista łuna. Podobno po chwili pojawiło się podobne światło, tym razem lecące w górę. Świadkowie zgodnie przyznali, że nie widzieli dotychczas czegoś podobnego. Natychmiast pojawiły się więc spekulacje o UFO. Pojawiły się również nieśmiałe głosy, jakoby tajemnicze zjawiska świetlne były skutkiem działań samego Elona Muska. Tymczasem dziennikarze lokalnych mediów postanowili sprawdzić, co sądzą eksperci.

Efekt działań militarnych?

Ekspert z Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii jednoznacznie stwierdził, że zjawisko zaobserwowane na niebie w Świnoujściu nie jest dziełem natury. Nie jest to więc ani meteor, ani smuga kondensacyjna, która potrafi tworzyć na niebie ciekawe widowiska. Co ciekawe, podobne zjawisko zaobserwowano również w innych miastach regionu. Wygląda więc na to, że tajemnicza łuna jest skutkiem działań militarnych. Czy należy się go bać? Wygląda na to, że ognista łuna nie zagraża życiu mieszkańców Świnoujścia. Być może wkrótce dowiemy się więcej na ten temat.

Też może Cię zainteresować: https://elkonline.pl/amerykanskie-sluzby-specjalne-na-temat-ufo/.