Zapowiedź kolejnej edycji świątecznych atrakcji w Świnoujściu: koncert i kiermasz

Zapowiedź kolejnej edycji świątecznych atrakcji w Świnoujściu: koncert i kiermasz

12 miesięcy temu, na wyjątkowy koncert świąteczny zgromadziły się tłumy mieszkańców Świnoujścia. Planowane jest, aby tegoroczna edycja przyciągnęła podobną liczbę uczestników. Organizatorzy tego muzycznego wydarzenia przygotowali również dodatkową atrakcję – kiermasz.

Impreza jest dostępna dla wszystkich chętnych bez żadnych opłat. Miejsce jej przeprowadzenia to Sala Teatralna Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu. Termin to 17 grudnia, a początek o godzinie 17:00.

Rozpiska wydarzeń prezentuje się następująco:
Od 15:30 do 19:30 odbędzie się kiermasz świąteczny. Wśród wystawców znajdą się takie jednostki jak: Świeczka z Wyspy, Jarmark Rękodzieła Artystycznego z Pasażu Rondo, Arti Zoo, Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, Stowarzyszenie Proficio, Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Świnoujściu, Bike Cafe, Cheese nad Cheers, Cakes & Dreams oraz SCH Piekarnia 44.

W godzinach od 15:30 do 16:30 na stoiskach kiermaszowych odbędą się warsztaty rękodzieła dla dzieci. Zajęcia plastyczne skierowane są do dzieci w wieku od 4 do 10 lat.