Mężczyźni z całej Polski spotkają się na modlitwie w Świnoujściu

Mężczyźni z całej Polski spotkają się na modlitwie w Świnoujściu

W pierwszą sobotę każdego miesiąca, tak samo jak od lat, w Świnoujściu odbywa się wyjątkowa modlitwa, znana jako Męski Różaniec. Jest to wydarzenie, które gromadzi mężczyzn z różnych części kraju, a jego celem jest wspólna modlitwa oraz refleksja.

Najbliższe zebranie wiernych odbędzie się 4 maja. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 7:00 rano, a miejsce zgromadzenia to kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza znajdujący się w Świnoujściu. Jest to miejsce pełne duchowego spokoju, idealne dla takich spotkań.

Zgromadzeni mężczyźni będą się modlić w intencji naszego kraju i miasta, prosząc o błogosławieństwo dla rodzin. Modlitwy zostaną także wzniesione w intencji wszystkich mężczyzn, a szczególny nacisk zostanie położony na prośbę o powołania kapłańskie i zakonne.

Tak więc, jeśli jesteś mężczyzną, bez względu na to, czy jesteś ojcem, mężem, dziadkiem, synem, czy kapłanem, to zapraszamy Cię na te spotkania. To jest wydarzenie stworzone specjalnie z myślą o Tobie.