Extreme Cup Świnoujście Speed Edition vol. 2 już za nami

Extreme Cup Świnoujście Speed Edition odbył się już po raz drugi i na pewno nie ostatni. Emocje związane z tym wydarzeniem już za nami, a było ich naprawdę sporo. W jakich konkurencjach zmierzyli się przeciwnicy i kto zatryumfował? Sprawdź jak bawili się uczestnicy!

Wspaniałe współzawodnictwo i pokaz umiejętności

Wydarzenie, które odbyło się 25 września w dzielnicy Warszów można zdecydowanie zaliczyć do udanych. Extreme Cup Świnoujście Speed Edition przyciągnął wielu zawodników, którzy prezentowali swoje niecodzienne umiejętności.

Zawodnicy mogli wystartować w zmaganiach na rowerze bądź hulajnodze. Rywalizacja polegała na przejechaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym możliwym czasie. Liczyły się inne elementy takie jak technika oraz styl przejazdu.

Musimy przyznać, że wszyscy zawodnicy spisali się wyśmienicie, a współzawodnictwo było naprawdę ostre. Pomimo tego wszyscy bawili się znakomicie, a część z uczestników zapowiedziała chęć udziału w przyszłorocznym wydarzeniu.

Wyniki Extreme Cup Świnoujście Speed Edition

Zawodnicy mogli startować w dwóch kategoriach wiekowych: kids oraz youth. Dla wszystkich przygotowano kategorię open.

W zmaganiach na hulajnodze w kategorii kids najlepszy okazał się Nicholas Listosz z czasem 43,50 sekund. Nieco gorsza okazała się Julia Stocka, która trasę pokonała w 43,73 sekundy. Trzecie miejsce przypadło Matyldzie Madro, która osiągnęła wynik 45,32 sekundy. W kategorii open wygrał Oskar Rybak z niesamowitym czasem 27,40 sekundy. Drugie miejsce zajął Igor Romanowski, pokonując trasę w 38,17 sekundy.

W rywalizacji rowerowej w kategorii youth wygrał Hubert Łuczak, który pokonał trasę w 27,00 sekund. Drugi na podium Oskar Rybak z czasem 27,32 sekundy, zaś trzeci był Kamil Bieniek z czasem 28,20 sekundy. Pierwszy na podium w kategorii open był Oskar Niewiadomski, który przejechał trasę w 22,62 sekundy. Kolejny był Patryk Pulchny z czasem 26,55 sekundy oraz Jakub Zdzieszyński z czasem 26,77 sekundy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcą i życzymy dalszych sukcesów.