Kolejne triumfy w III lidze – cztery zespoły świętują zwycięstwa

Kolejne triumfy w III lidze – cztery zespoły świętują zwycięstwa

Niedawno odbyły się kolejne spotkania w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej, które przyniosły cztery zwycięstwa dla naszych drużyn. Jedynym zespołem, który musiał uznać wyższość przeciwnika, była Flota Świnoujście.

W początkowych fazach meczu Pogoń Szczecin miała nie lada problem z Polonią Środa Wielkopolska. Dopiero po tym, jak Amin Doustali otworzył wynik, zespół zaczął grać z większym spokojem. Ostateczny cios przeciwnikowi zadał pod koniec spotkania, co przypieczętowało ich zwycięstwo.

Lider rozgrywek, Świt Szczecin, utrzymał swoją pozycję dzięki skromnemu zwycięstwu na wyjeździe w Kartuzach. Vineta Wolin jest tuż za liderem, zgarniając trzy punkty również podczas gry na obcym terenie.

Grę najbardziej efektowną zaprezentowali piłkarze Błękitnych Stargard. Przed rozpoczęciem meczu ze Stolemem klub postanowił utrzymać Jarosława Piskorza na stanowisku pierwszego trenera. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę – pod jego skrzydłami drużyna porusza się szybciej i strzela gole z większą precyzją. Ich wygrana 6:0 w III lidze nie pozostawia wątpliwości co do ich formy, a zawodnicy ze Stargardu awansowali na 10. miejsce w ligowej tabeli.